Bana ve Çalışmalarıma Destek Olabilirsiniz

Bana ve çalışmalarıma destek olmak istemez misiniz? 

Birçok emek ve çabaya saygı gösteren herkes desteğini asla esirgemez. Bana ve çalışmalarıma destek olmayı düşünüyorsanız doğru yerdesiniz şu an. Öncelikle bu site benim resmi İnternet sitem olarak geliştirmekte olduğum platformdur. 
Bana, eser - çalışma ve siteme yapacağınız her destek bilgiye ve geleceğe bir nokta koymaktır. Siz değerli takipçi, okur, konuk ve destekçilerim belirlediğim kriterler içerisinden size uygun alanda beni desteklemeye devam edebilirsiniz.

Ayrıca neden beni desteklemeniz gerektiği konusuna da kısaca değinecek olursak her eser, her çaba ve çalışma geleceğe ayrı bir değer katmakta ve gelecek nesillere ışık tutmaktadır. Bu nedenle sizin de yaptığınız bir destek birçok var olma, farkındalığına sebep olacaktır. ''Bir elin nesi var, iki elin sesi var.''

Nasıl Destek Olurum?

Yorum yazın!

Görüş, öneri, eleştiri ve öğütleriniz benim için önemlidir. Blog, site, ağ ve diğer sayfalarımdaki çalışmalarıma, yazılarıma, eserlerime ve diğer uygulamalarıma yorum yapabilirsiniz. Bu sayede eksiklerimi görebilirim. Ayrıca diğer okur ve takipçilerime de fikir edinmeleri konusunda yardımcı olursunuz. 

Abone olun!

E-posta grubuma, RSS servislerime, Blog bağlantılarıma abone olarak bana destek verebilirsiniz. Aboneliğiniz çalışmalarımdan anında haberdar olmanıza olanak sağlayacaktır. 

Sosyal medya ağlarında bana katkı sağlayın!

Facebook, Linkedin, Googleplus gibi sosyal medya sitelerinde yaptığım paylaşımlarıma katkı sağlayın, beğenin ve yaygınlaşmasına vesile olun.

Benim hakkımda yazın

Kendi çalışmalarınıza, eserlerine ya da elinizden gelen işlerinize beni dahil edin, bana da yer verin. Benim hakkımda bir şeyler yazabilir, ürün ve çalışmalarım hakkında tanıtımlar yapabilirsiniz.

Yazılarımı paylaşın

Blog'umda, sitemde yada diğer ağlarda yazdıklarımı sizde kendi ağlarınızda, sitenizde ya da sayfalarınızda paylaşabilirsiniz. Böylece yazılarımın daha fazla kitleye ulaşmasını sağlayacak ve beni yazmaya daha fazla teşvik etmiş olacaksınız.

Eserlerimi satın alın

Kaleme aldığım kitaplarımı, makale ve öykülerimi satın alabilirsiniz. Çalışmalarınızda benim eserlerimden faydalanabilirsiniz.

Benimle çalışın

Web siteye ihtiyacınız mı var? Sitenizi, blog vaya ağınızı benim yapmamı sağlayabilirsiniz. Böyle maddi destek sağlamış olursunuz. Ayrıca çevirilerinizi, makalelerinizi vs. bana yaptırabilirsiniz. Almanca özel eğitim alabilir veya organize edebilirsiniz.

Bana katılın

Tiyatro oyunumu seyretmeye gelebilirsiniz. Kulüp bünyesinde yaptığım organizasyonlarda görev alabilirsiniz. Oluşturduğum projelerime katılabilirsiniz.

Bahsedin

Etrafınızdaki tanıdıklarınıza benden bahsedebilirsiniz.

Reklam Verin

Siteme reklam verebilirsiniz. Reklamlarınız sayesinde daha şenlenecek, maddi manada daha güçlü olacağız. Bu da daha geniş kitlelere daha büyük yatırımlar yapmama olanak tanıyacaktır. Reklam gelirleri yeni çalışmalara vesile olmaktadır.