Gölge Yazarlık


"Gölgelerde sessizce sözcükler can bulacak."

Gölge Yazarlıktan Maksat
Bir şeyler karalamış, mesleki veya ticari bir şeyleri kaleme almak istemişsinizdir. Bir konuda fikirlerinizi yazıya dökmek ister ama bir türlü başaramazsınız ya, işte o noktada yardımınıza gölge yazarlar yetişir. Gölge yazar, sizin adınıza eserler kaleme alan kişidir. Kendisinden bahsedilmeyen, kitabı siz yazmış gibi yayına konulan eserler söz konusudur. Piyasada birçok ünlü ve siyaset adamının kitabı, gölge yazarlar tarafından yazılmaktadır. 

Ne Yapıyorum?
Yazdığınız karalama ve notlarınız mı var? Derliyor, topluyor ve özgün bir üslupla yeniden kaleme alıyorum. Bir konuda fikir ve bilgileriniz var ve kitaba dönüştürmeyi mi hayal ediyorsunuz? Bu hayalinizin gerçekleşmesine yardımcı oluyorum. Sevgilinize kitap mı hediye edeceksiniz? Sizin adınıza ben o eseri hazırlıyorum. Bir blog siteniz mı var? Vaktiniz ve özgün yazım tarzınız yok mu? Ben orada iş başındayım. Sizin adınıza blog yazıları yazıyorum. Ben yazıyorum ama sizin adınız geçiyor. 

Gizlilik İlkesi
Gölge Yazarlıkta gizlilik ilkesi benim için büyük öneme sahiptir. Müşterilerim bilgi paylaşıp, talep etmedikçe isim paylaşımı yapmam. Sizin adınıza yazdığım eser ve metinler, size teslim edildikten sonra asla kopyalanmaz, ismimle yayınlanmaz. Siz belirtmedikçe de eserinizde payım ve kalemim olduğundan bahsetmem. Kitabınıza gölge yazarlık yaptığımı siz belirtmedikçe ben asla belirtmem. 

Süreç Nasıl İşliyor?
- Teklif formunu doldurup, fikir ve düşüncelerinizi detaylarıyla iletiyorsunuz.
- Detayları inceledikten sonra size fiyat teklifimi ve özelliklerini sunuyorum. 
- Kabul ederseniz çalışmaya başlıyorum. 
- İş başlangıcında ödemenin yarısını, teslimatta ise kalan yarısını ödüyorsunuz. 

- Teklif Al

E-posta Adresiniz *:
Konu *:
Proje Detaylarınız *:
Teklif Beklentiniz *:
Teklif İstediğiniz Yazarlık Alanı *: