Erzurum Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Nakliyattan başlayacak değilim. Sadece kısa ve öz biçimde beğendiğim bir nakliye firmasını paylaşacağım. Bir defa zor durumda kalıp, maddi sıkıntının tavan yaptığı dönemlerde eşya taşımam gerekiyordu. Birçok nakliye firmasıyla görüştüm ama hiç biri ne fiyatta ne başka bir konuda yardımcı olmadılar. İstanbul'da idim ve Erzurum'daki eşyaların birisi tarafından toparlanması, kolilenip, taşınması gerekiyordu ve bunu uygun fiyata yapan birileri olmalıydı. Kime yazdıysam paralı bile toparlamayı kabul etmediler. Durumumu Öz Çatlılar Evden Eve Nakliyat'a anlattığımda bir düşündüler. Sonra kabul ettiler. Bu yüzden çok teşekkür ediyorum. Peki sonra ne mi oldu? 

Sonra komşudan evdeki eşyalar kolilendi, asansörlü K3 belgeli araçlarıyla Erzurum'dan İstanbul'a getirildi. Taşıma başarılıydı. Nasıl mı? 
Hiç bir eşyama zarar gelmemiş ve eksiksiz nakliye yapılmıştı. Güler yüzlü, özverili personelleri eşyaları adeta kendi eşyaları gibi taşımakta, yerleştirmekteydi. Tabi bende en iyi yemeği onlara ısmarlamaktan çekinmedim. 

Siz de şayet uygun fiyata, hızlı ve kaliteli bir ev taşımacılığı yapmak, güvenle gönlünüzün rahat edeceği şekilde nakliyat yaptırmak istiyorsanız size vesile olmaktan onur duyarım. Onlar bana fiyat ve özveriyle hizmette yardımcı olmuş, en iyi kaliteyi sunmuşlardı. Ben ise elimden gelen çoğu desteği kendilerine sundum ve onlar için Web site hazırlayıp, takdim ettim. Tanıtımı için metin hazırladım. Bununla yetinmeyip bu anımı tüm okur ve dostlarımla paylaşmaktan geri kalmıyorum. Sizlerinde bu şekilde bir anısı olması dileğiyle... 

Düşünüp, tanışmak isterseniz iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir; 

Güvenli taşımacılıklar

Özet

Taşıma ve hizmetlerinden memnun kalıp, beğendiğim bir Nakliye firması
Değerlendirme: 5.0/1
Sayaç: 1054/813 | Ekleyen: jungnet | Etiket: evden eve nakliye, ucuz nakliyat, erzurum evden eve nakliyat, taşımacılık hakkında, öz çatlılar taşımacılık, ev taşıma anıları, nakliyat, beğendiğim
Toplam Görüş: 0
avatar