Beğendiğim Bloglar

Günümüz dünyasında büyük yer tutmayı başaran Blog kültürü, profesyonel birçok kesimce kabul görmekte ve sürekli güncelliği ile takip edilmektedir. Artık ciddi manada Blog yazarlığı başlamış olup, okurlarına gerçekten faydalı bilgi ve kaliteli içerik sunmaktadır. Ben de beğenilerim arasında yer alan belli başlı bazı Blogları kısa özetlerle listelemek ve bu Blogların başarılarına başarı katmalarına ilave katkı sağlamak istiyorum. 

Gündeme modern dünyanın en önemli sorunlarından olan kilo verme ve en kıymetli sektörü olan sağlık gibi konular damga vuracak olursa, ben nitelik Ebru Hanım'ı öneriyorum. Kalemi ve ilmiyle gerçek manada verimlilik sağlamamıza yardımcı bir Blog sayfasına sahip. "www.ebrupelin.com" Blog ağında kilo vermeye, sağlıklı yaşama dair birçok güncel ve faydalı bilgilere ulaşabilirsiniz ki, kendi özgün fikir ve bilgileriyle gerçekten beğeni toplamayı başarmış kişisel blog sitelerindendir. 

Ebru PELİN Hakkında

Üniversite hayatı matematikle başlamış olmasına ve matematik aşığı olmasına rağmen mesleğinin insan ilişkileri olduğuna karar vererek yeni bir hayatı başlattı. Zihninde sayılar cereyan etse de aslında karşısında insanları görmekten zevk alıyordu ve istediği de oldu. Şu anda da İnsan ilişkilerine dayalı işiyle insanlara kilo verdirme, sağlıklı ve fit vücut kazanmaya yönelik destek sağlamaktadır. Blog sayfasını ise bu başarı ve tecrübenin ilk tomurcuklarını atmaktadır. 

Takip ettikçe ve okudukça fayda kazandıracağını düşündüğüm bir diğer Blog sayfası ise Deniz TÜRKÇÜ'nün kişisel Blogudur. "www.denizturkcu.com/vlog" Blog ağından bahsetmeye, ilave sözcüklerle ifade çabasına girmeye gerek yok aslında. Gerçek manada kişisel gelişimin ötesinde bir fayda, azim ve tecrübenin kişide uyandırdığı gerçek olgu unsurlarını Deniz Hanım, zaten birçok kişinin onayıyla sunduğunu kanıtlamıştır. Blog sayfasında da bu tecrübe ve olgunun bir tutam gülünü, bir parça etkisini göstermeyi sağlıyor bizlere. Şayet kitap kitap kişisel gelişim kitapları okumanıza rağmen hayatınızda bir değişim olmadığını düşünüyorsanız veya hiç kitap okumaya vakit ayırmadıysanız ve hayatın bir düzene konulması gerektiğini düşünüyorsanız doğru yere yol alma vakti diyebilirim. Bu yol elbette ki Deniz Türkçü'nün Blog sayfası. 

Deniz TÜRKÇÜ Hakkında

Kendisi iyi bir Antropolog, konuşmacı, mentör ve araştırmacı. İnsan potansiyeli, sevgi ve yaratıcılık üzerine çalışmalara imza atan, beraberinde çalışanlarla 2010'da veri hedeflerine kısa sürede ulaşmayı başaran gerçek manada başarı koçudur. İş ve ilişki danışmanı olarak danışanlara geniş çapta koçluk ve danışmanlık hizmeti veriyor. Deniz Hanımla çalışmayı tercih eden kişilerin büyük çoğunluğu büyük hayalleri olan ve hedefleri gerçekleştirmek için çabalayan, hayatları boyunca da ciddi çaba sarf etmiş, güçlü ve tutkulu kişilerdir. Niyetleriyle azim ve kararlılıklarını sürdürebilen kişilerle çalışmak, gerçekten Deniz Hanımı başarıya götüren en önemli unsurlardan sadece birisi, diye düşünüyorum. 

Diğer blog beğenilerimi de zamanla iletiyor olacağım. 

Özet

Beğendiğim iki önemli Blog sitesini sizlerle paylaşmak istiyorum.
Değerlendirme: 5.0/1
Sayaç: 789/683 | Ekleyen: jungnet | Etiket: Deniz Türkçü, beğendiğim blog siteleri, ebrupelin.com, denizturkcu.com, Ebru Pelin
Toplam Görüş: 0
avatar